TR|ENG
PROJE
E-plan ve Autocad operatörlerinden oluşan profesyonel proje ekibi tüm detayı proje yöneticileri tarafından belirlenmiş projeleri oluşturmakta ve bu projeler üzerinden imalat gerçekleştirilmektedir.
http://www.megaelectric.com.tr/megaelectric.jpg
PANO ELEKTROMONTAJ
Yüksek standartlarda üretim ve montaj hizmeti veren uzman üretim kadrosu, imalatı üstün kalitede, zamanında ve standartlara uygun olarak tamamlamaktadır.
Elektromontaj kısmında panoların mekanik montajı gerçekleştirilirken, kablaj bölümünde elektrik kablajı yapılmakta, bara bölümünde bakır işleri yapılmaktadır.
Fotoğrafları görmek için tıklayınız.
ELEKTRİK TAAHHÜT
Üstlendiği projelerin baştan sona Data Center (Veri merkezi), elektrik tesisatı ile orta ve alçak gerilim ile zayıf akım sistemlerinin tüm alt ve üst yapı işleri, Simelsan Elektrik’in uygulama gamını oluşturuyor. Müşteriler ise Simelsan Elektrik’in farkını, anahtar tesliminde sona ermeyen 'tam hizmet' yaklaşımında ve uygulama sonrası kesintisiz teknik destekte buluyorlar.
Simelsan Elektrik’in aranan bir firma konumuna, en yeni tekniklere hakim, kaliteli hizmet zihniyetini özümsemiş, yüksek deneyime sahip uzman bir işgücü ulaştırıyor.
1995 yılından gelen tecrübesiyle “proje bazında en iyi fiyata en kaliteli çözüm” sloganıyla yola çıkmış uzman kadromuzla, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız.
Yaptığımız Bazı uygulamalar.
Fotoğrafları görmek için tıklayınız.
TEMPA PANO BAYİLİĞİ
ETS PANO EKO PANO AS PANO BS PANO Klima ve İklimlendirme Sistemleri